Sztuczna biżuteria z nowo otwartej hurtowni

Sztuczna biżuteria z nowo otwartej hurtowni

Moja matka wpadła na pomysł, ażeby wykupić miejsce na targowisku i handlować pamiątkami. Początkowo uważałam to za kiepski pomysł, jednak okazało się, że sporo na tym zarabia i dlatego zaczęłam jej pomagać. Chciałam, żeby miała dużo pieniędzy i wyszła na prostą.

Biżuteria z najtańszej w mieście hurtowni 

hurtownia biżuterii sztucznejWiele klientek pytało mamę kiedy w końcu do sprzedaży wprowadzi jakaś modną biżuterię sztuczną, ponieważ było na nią spore zapotrzebowanie. Mama nie miała pojęcia gdzie nabyć tanią biżuterię, ponieważ musiała przecież na tej sprzedaży zarobić. Przypadkiem usłyszałam, że w okolicy otwarta została jakaś nowa hurtownia biżuterii sztucznej i podobno były tam najniższe w województwie ceny. Na ten temat rozmawiały jakieś kobiety w autobusie, dlatego podpytałam gdzie dokładnie ta hurtownia się mieści. W domu o wszystkim powiedziałam mamie i zadeklarowałam, że pojadę do tej hurtowni i jak faktycznie będzie tak tanio, to kupię biżuterię sztuczną, ażeby mogła sprzedawać ją na targowisku. Kiedy dotarłam do hurtowni, to zauważyłam, że było tam bardzo dużo ludzi. Wszyscy kupowali sztuczną biżuterię w dużych ilościach i ja zrobiłam tak samo. Ceny były tak niskie, że wiedziałam, że mama na sprzedaży tej biżuterii bardzo dużo zarobi. Wybrałam modne i eleganckie komplety, ażeby mieć pewność, że będą dobrze się sprzedawały. Ponadto kupiłam w hurtowni mnóstwo par kolczyków, wisiorków i bransoletek. Kiedy zawiozłam biżuterię mamie na targowisko, to byłam zachwycona tak dużą ilością.

Regularnie odwiedzałam hurtownię, w której kupowałam mamie sztuczną biżuterię. Wszystko sprzedawała bardzo szybko, ponieważ oferowała tanie komplety i klientki często kupowały sobie po kilka zestawów. Mamie powodziło się coraz lepiej i mogłam być o nią spokojna.