Tani rower damski

Tani rower damski

Kobiety tak samo jak mężczyźni lubią dbać o swoją sylwetkę i zdrowie mieszkając w dużym mieście. Jeżeli dużo pracujemy i mamy mało wolnego czasu na sport, to idealnym rozwiązaniem jest codziennie dojeżdżać do pracy na rowerze. To znacznie zdrowsza forma dojazdu niż podróż samochodem.

Jakość tanich, damskich rowerów

rowery damskie tanieIm częściej jeździmy na rowerze, tym lepiej dla naszego serca i płuc. Poza docelowymi wycieczkami na dwóch kółkach, na rowerze możemy codziennie dojeżdżać do pracy omijając wszystkie poranne i popołudniowe korki. Rowery damskie tanie możemy kupić, albo wynająć w specjalnych punktach. Mamy do wyboru dwa modele rowerów dla kobiet, górskie, oraz miejskie. Do codziennej jazdy, oraz okazjonalnych wycieczek po równej nawierzchni, doskonale się nadają miejskie. Nie są drogie i spełniają wszystkie warunki potrzebne do jazdy po mieście. Damskie rowery, to klasyczne domki z obniżoną ramą. Są wyposażone w bagażnik nad tylnym kołem, oraz koszyk założony na kierownicę. Z takim wyposażeniem możemy spokojnie jechać na zakupy, ponieważ mamy odpowiednio dużo miejsca na siatki i bagaże. Rama taniego roweru jest wykonana z lekkiego aluminium i pomalowana na jasne, pastelowe kolory. Nad każdym kołem znajduje się plastikowy wachlarz chroniący rowerzystę przed opryskaniem w trakcie jazdy po mokrej nawierzchni. Najtaniej rower kupimy poza sezonem, czyli od października do marca. W tych miesiącach odbywają się wyprzedaże, a sprzedawcy pozbywają się modeli rowerów z poprzedniej kolekcji. 

Średniej klasy, dobry rower może kosztować od pięciuset do nawet tysiąca złotych. Jest to opłacalny wydatek, ponieważ rower będzie nam służył przez wiele lat. Dobre rowery posiadają dwuletnią gwarancję producenta i kupimy je przez internet, albo w w dużych sklepach rowerowych.