Testuję cienie do oczu z nowego sklepu

Testuję cienie do oczu z nowego sklepu

U nas w galerii jest nowy sklep z kosmetykami. Wcześniej takiej sieci nie było i bardzo chętnie tam zaglądam. Można dostać tam kosmetyki w dość atrakcyjnych cenach i wykonać sobie makijaż próbny całkowicie za darmo.

Nowe cienie do oczu są bardzo trwałe

W sobotę zabrałam ze sobą moją siostrę i pojechałyśmy do galerii. cienie do oczuMiałam do kupienia kilka rzeczy a Iwona chciała spotkać się z koleżanką. Od razu skierowałam się do nowo otwartej drogerii. Skończyły mi się już cienie do powiek i muszę sobie kupić jakąś ciekawą paletę z modnymi w tym sezonie kolorami. Kiedy podeszłam do stoiska gdzie znajdują się wszystkie dostępne cienie do oczu to sprzedawczyni zaoferowała mi jakieś produkty. Powiedziała, że mogę je przetestować całkowicie za darmo, jednak będę zobowiązana podzielić się swoją opinią na temat tych produktów. Miałam do wyboru szampon do włosów, jakieś perfumy oraz cienie do oczu. Byłam zachwycona, ponieważ to je najbardziej chciałam testować. Bez zastanowienia wskazałam produkt, który mnie interesuje i dostałam całą torbę próbek do przetestowania. W ciągu dwóch tygodni mam wrócić do sklepu i podzielić się swoją opinią. Jeszcze tego samego wieczoru zabrałam się za makijaż. Okazało się, że cienie do oczu są bardzo trwałe i nawet trzymały przez całą noc. Byłam wtedy na imprezie i mogłam przetestować te produkty. Już teraz wiem, że tylko w tej drogerii będę kupowała wszystkie kosmetyki, ponieważ są trwałe i nie kosztują tak wiele. Moje koleżanki również były pod wrażeniem i zadeklarowały, że razem ze mną odwiedzą tę nową drogerię.

Kiedy przyszłam do sklepu, by podzielić się swoją opinią to buzia mi się nie zamykała. Wskazałam masę samych pozytywnych aspektów i tak na prawdę nie było żadnych minusów. Wszyscy byli pod wrażeniem.