Turystyka w winnicach

Turystyka w winnicach

 

Lokalna winnica przeżywa prawdziwe oblężenie w związku z nowymi atrakcjami. Właściciele winnicy wpadli na pomysł, by każda chętna osoba mogła poznać proces produkcji wina. W związku z czym zaczęła bardzo szybko przebudowywać swoją posiadłość na luksusowych hotel ze SPA.

Winnica do obejrzenia

winnica do zwiedzaniaWszystko zaczęło się od tego, że wiele osób zaczęło zachwycać się miejscowym winem. Nikt nie wiedział jaki jest magiczny sekret wina, które wychodziło w produkcji na lokalnej winnicy. Hotel ma mieć powierzchnie ponad 100 000 metrów kwadratowych, co stanowić będzie największy hotel w okolicy. Jest to bardzo szybki obrót sprawy by winnica do zwiedzania stała się przy okazji największym hotelem jaki widziała nasza okolica. Wszystko bierze się oczywiście z wyobraźni i gdyby nie zaangażowanie właścicieli i ich miłość do wina, to nie nastąpiłby tak wspaniały rozwój. Jest to jedna z pierwszych inicjatyw tego typu w Polsce by z winnicy zrobić przy okazji niebiańską atrakcje turystyczną. Pierwsze wycieczki są już zaplanowane na wczesna wiosnę by można było zobaczyć jak winogrona są przygotowywane do sezonu, gdyż od tego zależy jaki smak i aromat będzie później miało wino z nich zrobione. Każdy z gości ma zagwarantowaną darmową butelkę najlepszego wina jakie jest w ramach podziękowań za przybycie do winnicy i poznawanie jej sekretów.

Jak podaje właściciel, każda z osób która przybędzie wczesną wiosną, będzie mogła posadzić swój własny krzak winogrona, które to będzie dojrzewać, a w przyszłości zostanie zabutelkowane i wysłane w świat w płynnej postaci. Jeszcze żadna znana nam winnica nie proponuje tak bogatej oferty dla turystów. Wierzymy, że winnica przyciągnie wiele osób z całego świata, dzięki czemu znowu będziemy mieli powody do dumy z naszego kraju.