Woda srebrna w kometologii

Woda srebrna w kometologii

Przez długi czas męczyłam się z problemami z cerą, młodzieńczy trądzik nie znikał mimo upływu lat. Mając dwadzieścia pięć lat wyglądałam niczym nastolatka przechodząca okres dojrzewania. Wszystko jednak skończyło się, gdy regularnie zaczęłam stosować srebrną wodę, o której ciągle opowiadała mi przyjaciółka.

Srebra woda na problemy z cerą

srebro koloidalneZ początku nie byłam przekonana do takiego rozwiązania. Stosowanie kosmetyków z srebrną wodą nie przemawiało do mnie i jakoś nie wyobrażałam sobie, aby miało mi to pomoc, skoro nie pomogły różne kremy, przypisane mi przez dermatologa. Gdyby nie to, że dostałam preparat na prezent, sama chyba nigdy bym go nie zakupiła. Srebrną wodę miałam stosować na twarz codziennie po jej wieczornym umyciu. Zawierała ona w swoim składzie tylko nano srebro i wodę demineralizowaną. Nie ukrywam, że byłam ciekawa czy pojawią się jakieś efekty. Jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdy po miesiącu stosowania specyfiku zauważyłam pierwsze zmiany. Niektóre rany po trądziku jakby lekko się zagoiły, a moja cera wyglądała coraz lepiej. W końcu nie była cała zaczerwieniona i w krostach. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem, gdyż przyznam szczerzę, że nie spodziewałam się iż woda nawet srebrna będzie w stanie poprawić kondycję mojej skóry. Im dalej tym efekty były lepsze. Srebro koloidalne stosuje od pół roku i wszelkie oznaki trądziku zniknęły. W końcu nie muszę nakładać grubej warstwy makijażu aby zatuszować mój problem.

Zdecydowanie mogę stwierdzić, że srebrna woda pomogła mi uporać się z problemami z cerą. Próbowałam różnych specyfików, ale żaden nie pomógł mi w takim stopniu co ten. Nie zapominam jednak, że wszystko zawdzięczam mojej przyjaciółce, która mnie do tego namówiła i która sama sprezentowała mi ten kosmetyk gdyż ja jestem tak uparta, że sama nigdy bym nie spróbowała.

Informacje pochodzą z nanogrp.com