Wygładzające kremy BB

Wygładzające kremy BB

Dla każdej kobiety, która szuka lekkich, nawilżających podkładów, jakie wyrównają koloryt skóry i sprawią, że będzie ona błyszczeć – stworzony został krem BB. Jego formuła sprawdza się już od wielu lat, przyciągając coraz większą rzeszę zwolenniczek. 

Lekkie kremy wygładzające koloryt skóry 

krem bb golden roseKrem BB pojawił się na rynku wiele lat temu. Początkowo kobiety nie były co do niego przekonane – klasyczne, ciężkie podkłady sprawdzały się idealnie, jednak zapychały pory i pozostawiały po sobie sporo niedoskonałości. Krem BB Golden Rose zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Jego lekka formuła, która pozwala na szybką i łatwą aplikację jest świetną alternatywą dla standardowych podkładów. Skład kremów pozwala utrzymać nawilżenie skóry niemal cały dzień, a dodatek witaminy E sprawia, że staje się ona jędrniejsza i zdrowsza. Większość kremów posiada również filtry przeciwsłoneczne, najczęściej SPF 25, chociaż znaleźć można również te o wartościach 50 – nie musimy się więc martwić zgubnym wpływem promieni słonecznych na naszą skórę. Krem BB wygładza skórę, świetnie maskuje niedoskonałości, nadaje blasku i wyrównuje koloryt, dzięki dodanym do kremu, naturalnym barwnikom. Kremy BB nie zawierają parabenów ani olejów, są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry oraz organizmu, coraz więcej marek stawia na naturalne rozwiązania. Aby odpowiednio nałożyć krem BB, należy uprzednio dokładnie oczyścić skórę – można ją także dodatkowo nawilżyć, jednak należy poczekać, aż wszystko wchłonie w skórę. Aby uniknąć tzw. rollowania, warto wklepywać krem BB, zamiast go rozsmarowywać. 

Krem BB to jeden z ulubionych kosmetyków kobiet. Znajduje się w każdej kosmetyczce. Jest łatwy w użyciu, lekki i odporny na trudy dnia codziennego. Kobiety kochają jego formułę i coraz częściej sięgają po niego, zamiast po klasyczne, ciężkie podkłady.