Wygodne krzesło gamingowe

Wygodne krzesło gamingowe

 

Rok temu podjęłam się pracowania zdalnie głownie przez wzgląd na mój stan zdrowia. Początkowo praca ta sprawiała mi dużo przyjemności, jednakże po paru miesiącach zauważyłam, że zaczęły mi dokuczać coraz to poważniejsze bóle kręgosłupa.

Rewelacyjne krzesło gamingowe

krzesła gamingoweJakiś czas temu miałam wypadek w wyniku którego ucierpiała moja łękotka. Nie mogłam z tego względu kontynuować pracy w dotychczasowym miejscu, ale za to postanowiłam się nie poddawać i podjęłam się pracy zdalnej przy komputerze. Sprawiło to, że zaczęłam spędzać przy nim sporo czasu, a ze względu na to, że pisałam artykuły poświęcone grom, oprócz godzin pracy, poświęcałam również godziny na granie. Po paru miesiącach zauważyłam, że zaczął mi doskwierać ból kręgosłupa. Wiedziałam, że jest on związany z niewygodną pozycją w jakiej siedzę przy komputerze, dlatego zaczęłam szukać dobrej jakości fotela. Tak właśnie trafiłam na krzesła gamingowe na jednej ze stron internetowych. Ich wybór był ogromny, więc mogłam poświęcić trochę czasu na znalezienie czegoś adekwatnego do moich zapotrzebowań. Zależało mi przede wszystkim na krześle, które będzie posiadało nie tylko regulowaną wysokość, ale również podłokietniki. Bez problemu znalazłam taki fotel ponieważ większość z nich posiada obie te funkcje. Mało tego, dużo modeli posiadało również mały przełącznik pozwalający na bujanie się w takim fotelu. Ta opcja szczególnie mnie zaciekawiła i postanowiłam kupić fotel zawierający te trzy możliwości.

Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że fotel okazał się strzałem w dziesiątkę zarówno dla moich obolałych pleców, jak i dla wygody w każdym tego słowa znaczeniu. W końcu tego typu fotele zostały stworzone z myślą o profesjonalnych graczach spędzających nierzadko całe dnie przy komputerze. Oznacza to, że muszą być one najlepszej jakości i gwarantować najlepszą wygodę.