Wygodne pośrednictwo wizowe

Wygodne pośrednictwo wizowe

 

Zawsze marzyłam o tym, żeby lecieć do U.S.A. Wiedziałam, że załatwianie wszystkich formalności nie będzie należało do najprzyjemniejszych. Nie jest to takie proste, ponieważ mieszkałam na północy Polski, a żeby zgłosić się po wizę, musiałabym jechać aż do stolicy.

Wyrabianie wiz za pośrednictwem wizowym

wizy pośrednictwo wizowePoza tym, nie znałam się na tych wszystkich urzędowych sprawach i załatwianiu czegokolwiek. Nie byłam w tym dobra. Gdzieś znalazłam informację, że jest firma, która pomaga osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji do mojej. Były to wizy pośrednictwo wizowe, czyli firma załatwiałaby wszystko za nas. Na czym to polegało dokładnie? Zgłaszałam swoją chęć wyrobienia wizy na ich stronie i zaznaczałam, gdzie chcę jechać. Później kompletowałam wszystkie dokumenty, które były wypisane na stronie. Cały czas byłam w kontakcie telefonicznym z konsultantem. Wypytywałam o wszystko i naprawdę bombardowałam go pytaniami, ale dalej był bardzo cierpliwy i odpowiadał ze spokojem na wszystkie pytania. Gdy już miałam gotowe wszystkie papiery, do domu zamawiałam kuriera. Umawiałam się telefonicznie, kiedy ma przyjechać i odebrać papiery i później mu je przekazywałam. Później firma zajmowała się już wszystkim i na bieżąco można było sprawdzać status załatwiania wizy. Co najważniejsze, firma zwraca pieniądze i wszystkie koszty poniesione podczas próby otrzymania wizy, kiedy nie uda się jej dostać. Było to bardzo uczciwe, dlatego im zaufałam.

W szybki sposób i bez stresu udało mi się załatwić wizę. Nie musiałam się denerwować i stać godzinami w kolejkach. To naprawdę byłoby dla mnie za dużo, pewnie bym zrezygnowała, gdyby nie możliwość współpracy z tą firmą. Dzięki nim mogłam spełnić swoje marzenia i polecieć do U.S.A w moją podróż marzeń.