Wygodne rozwiązanie dla mamy i malucha

Wygodne rozwiązanie dla mamy i malucha

 

Kiedy na świecie pojawia się długo wyczekiwany mały człowiek, pojawia się seria pytań i problemów do rozwiązania. Ile karmić dziecko? Jaką porcję mleka powinno spożywać? A przede wszystkim, jak nakarmić dziecko, aby było wygodnie mamie i jemu? Teraz jest na to odpowiedź. 

Fenomen rozpinanej koszuli do karmienia

koszula do karmienia rozpinanaDziecko, gdy przychodzi na świat, nie zna się na zegarku. Kiedy jest głodne, po prostu daje mamie o tym znać, oczywiście płacząc, czy to w dzień, czy to w nocy. Każda mama musi na początku przyzwyczaić się do pobudek, nieregularnych godzin snu i do znoszenia zachcianek dziecka. Na szczęście jest pewne ułatwienie dla mam, ponieważ koszula do karmienia rozpinana jest bardzo wygodna, prosto uszyta i bardzo wygodna w użytku. Kiedy przychodzi pora nocnego karmienia, wystarczy tylko odchylić koszulę lub odpiąć brzeg, by uwolnić pierś i nakarmić malucha. Nie ma już potrzeby zadzierania całej koszuli do góry, co pewnie było dosyć niekomfortowe. Najczęściej występują bawełniane, które są w atrakcyjnych wzorach i są bardzo miłe w dotyku. Modele dla mam mają bardzo praktyczne wcięcia w dekolcie, po obu stronach przy biuście występują także guziczki czy suwaki, które można szybko i łatwo rozpiąć, lub klasyczny rząd zatrzasków czy guzików przy dekolcie na środku koszuli. Jaka koszula by nie była, każda z nich ma proste zadanie: ułatwić mamie karmienie. Naprawdę dobrze sprawdzają się w swojej roli, ponieważ coraz więcej mam korzysta z tego udogodnienia i bardzo dobrze, w końcu po to dla nich jest. Trzeba pamiętać, szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko.

Dziecko, które pojawia się na świecie, absorbuje cała uwagę rodziców, a zwłaszcza mamy. Młoda mama jednak nie może zapominać o sobie, dlatego aby ułatwić jej codzienne czynności, powstały także udogodnienia i dla niej. W takiej koszuli na pewno będzie jej wygodnie, przy czym będzie wyglądać bardzo szykownie.