Wykonanie szafy przesuwnej na zamówienie

Wykonanie szafy przesuwnej na zamówienie

Byłem dużym producentem mebli i głównie współpracowałem ze sklepami, które sprzedawały moje produkty. Zatrudniałem ponad dwieście osób, które dobrze pracowały i dzięki temu byłem w stanie zrealizować każde zamówienie na czas. Bardzo rzadko przyjmowałem indywidualne zamówienia.

Szafa przesuwna dla ważnego klienta

szafy przesuwne toruńMój syn był na ostatnim roku studiów i poznał tam syna ważnego polityka. Zaprzyjaźnił się z nim i dużo czasu spędzali razem. Pewnego dnia syn zapytał mnie, czy wykonałbym dla ojca jego przyjaciela szafę na zamówienie, bo pochwalił mu się, że prowadzę własną firmę. Była to ważna osobistość i zgodziłem się. Co prawda miałem ostatnio duże zamówienie na szafy przesuwne Toruń może i do największych miast nie należał, ale zamówień było zawsze sporo. Zgodziłem się jednak wykonać szafę dla tego człowieka a mój syn był mi za to bardzo wdzięczny. Spotkałem się osobiście z tym człowiekiem. Miał on ze sobą gotowy projekt szafy, która go interesowała. Nie była ona trudna do wykonania i zdecydowałem, że osobiście się tym zajmę. Klient był doskonale przygotowany, ponieważ wiedział, z jakiego materiału chciał mieć wykonaną szafę. Podał mi nawet szczegółowe wymiary. Kiedy wyszedł z mojego biura, to upewniłem się, czy wszystkie materiały do wykonania szafy były dostępne na magazynie i od razu zabrałem się do działania. Wziąłem do pomocy dwóch swoich najlepszych pracowników, ponieważ dzięki temu mogłem mieć pewność, że szybko szafa zostanie wykonana dla tego ważnego klienta.

Klient był zachwycony efektami mojej pracy i obiecał polecać moją firmą handlowcom, z którymi miał świetny kontakt. Faktycznie po tym czasie odezwało się do mnie wielu kontrahentów, którzy byli zainteresowani współpracą. Zacząłem jeszcze lepszy okres w interesach.