Znalezienie taniego noclegu

Znalezienie taniego noclegu

Kiedy rodzice pozwolili mi jechać na wakacje z kolegami to wręcz nie mogłem w to uwierzyć. Wcześniej nie chcieli mnie puszczać na wakacje bez opieki, ale doszli w końcu do wniosku, że byłem już dorosły i radziłem sobie całkiem nieźle. W końcu ukończyłem osiemnaście lat. 

Wakacje w ośrodku z tanimi noclegami 

tanie noclegi pakośćRodzice dali mi pieniądze na ten wyjazd i od razu dałem znać chłopakom, że jadę z nimi. Oni sami wcześniej jeździli na wspólne wakacje, tylko ja dopiero dołączyłem do tego grona. Z uwagi na to chłopacy zlecili mi znalezienie jakiegoś ośrodka, który oferował tanie noclegi pakość, bo każdy z nas dysponował ograniczoną gotówką. Pakość znałem dość dobrze, ponieważ nie raz tam byłem. Ojciec często miał delegacje do tej miejscowości i mnie zabierał. Postanowiłem zapytać ojca, czy zna jakiś ośrodek z tanimi noclegami a on polecił mi pensjonat, który prowadziła jego koleżanka. Miałem nadzieję, że dzięki temu za nocleg zapłacę jeszcze mniej i się nie myliłem. Tata zadzwonił do swojej koleżanki i zarezerwował dla nas duży pokój na pięć osób. Cena noclegu była jeszcze niższa od regularniej i chłopakom o tym powiedziałem, to aż nie mogli uwierzyć. Dzięki temu mieliśmy więcej pieniędzy, które mogliśmy przeznaczyć na różne atrakcje. W dniu wyjazdu mama odwiozła mnie na dworzec, gdzie moi koledzy już czekali. Jak dojechałem na miejsce to dałem mamie znać, żeby była spokojna. Pokój w ośrodku wypoczynkowym był bardzo komfortowy i każdy z nas był zachwycony wypoczynkiem w tym miejscu.

W ośrodku bardzo mi się podobało. Dużo pieniędzy miałem na atrakcje i bawiłem się świetnie. To były najlepsze wakacje w moim życiu i cieszyłem się, że rodzice mnie puścili. Na wakacjach poza domem byłem przez dwa tygodnie, ale codziennie dzwoniłem do mamy.